Змішувач Brinex 35B 007
Фото 4 |
Brinex 35B 007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 35B 007
Усі ціни 40 →Brinex Brinex 35B 007 | 236 грн. |
Кран для кухні однозахватний BRINEX 35B чорний пластик BRIN35B007 | 236 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35W 007 BRIN35W007 | 236 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35B 007 SD00036353 | 236 грн. |
Змішувач для кухні Brinex 35W 007 | 236 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →