Вбудована морозильна камера Amica BZ138.4
Amica BZ138.4 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica BZ138.4
Усі ціни 7 →Amica BZ138.4 | 14 400 грн. |
Amica BZ138.4 | 14 760 грн. |
Amica BZ138.4 | 15 120 грн. |
Вбудована морозильна камера Amica BZ138.4 | 10 064 грн. |
Amica BZ138.4 | 14 801 грн. |
Встроенная морозильная камера Amica BZ138.4 | 10 060 грн. |
Вбудована морозильна камера Amica BZ138.4 | 10 054 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →