Холодильник Amica FD 2015.4 білий
Фото 15 |
Amica FD 2015.4 білий 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FD 2015.4 білий
Усі ціни 10 →Холодильник Amica FD2015.4 | 12 571 грн. |
Холодильник Amica Fd 2015.4 | 12 200 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Amica FD2015.4 | 11 342 грн. |
Amica FD2015.4 | 11 840 грн. |
Amica FD2015.4 | 12 136 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Amica FD 2015.4
Ціни на Amica FD 2015.4 |
---|---|---|---|---|
Amica FD 2015.4 білий | від 11 332 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica FD 2015.4 X нержавіюча сталь | від 12 776 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →