Холодильник Amica FK 2965.3 GAA бежевий
Фото 8 |
Amica FK 2965.3 GAA бежевий 2020 рікретро |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FK 2965.3 GAA бежевий
Усі ціни 11 →Холодильник Amica FK2965.3GAA | 31 037 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Amica FK2965.3GAA | 25 959 грн. |
Холодильник Amica Fk 2965.3GAA | 29 654 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Amica FK2965.3GAA | 25 468 грн. |
Amica FK2965.3GAA | 25 520 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Amica FK 2965.3 GAA
Ціни на Amica FK 2965.3 GAA |
---|---|---|---|---|
Amica FK 2965.3 GAA бежевий | від 25 462 грн. | 11 пропозицій | ||
Amica FK 2965.3 LAA синій | від 25 080 грн. | 11 пропозицій | ||
Amica FK 2965.3 RAA червоний | від 24 740 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →