Холодильник Amica FK 4015T.2 FZTHD графіт
Фото 5 |
Amica FK 4015T.2 FZTHD графіт |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica FK 4015T.2 FZTHD графіт
Amica FK4015T.2FZTHD | 23 480 грн. |
Amica FK4015T.2FZTHD | 24 067 грн. |
Amica FK4015T.2FZTHD | 24 654 грн. |
Модификації Amica FK 4015T.2 FZTHD
Ціни на Amica FK 4015T.2 FZTHD |
---|---|---|---|---|
Amica FK 4015T.2 FZTWD білий | від 22 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica FK 4015T.2 FZTHD графіт | від 23 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Amica FK 4015T.2 FZTXD нержавіюча сталь | від 23 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →