Електрочайник Amica KF 1014 чорний
![]() |
Amica KF 1014 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica KF 1014 чорний
Усі ціни 12 →| 899 грн. | ![]() |
| 849 грн. |
Електрочайник Amica KF 1014 | 870 грн. |
Електрочайник AMICA KF1014 | 810 грн. |
Amica KF 1014 KF1014 | 849 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Amica KF 1014
| Ціни на Amica KF 1014 |
|---|---|---|---|---|
| Amica KF 1015 білий | від 849 грн. | 26 пропозицій | ||
| Amica KF 1014 чорний | від 810 грн. | 12 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →