Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Відео 2Фото 18 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 |
|
Оснащений 4 режимами роботи.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Усі ціни 14 →Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK IS 7286BK SS | 11 899 грн. |
Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK | 11 689 грн. |
Гладильная система Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK SS | 15 999 грн. |
Прасувальна система Braun CareStyle 7 Pro IS7286BKSS | 15 999 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro Is 7286 Bk | 11 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Ціни на Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | від 9 749 грн. | 38 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | від 7 637 грн. | 45 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | від 9 399 грн. | 29 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | від 11 530 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →