Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI білий
Фото 6 |
Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI білий білий чорний |
|
Пральна машина з фронтальним завантаженням дає змогу за раз попрати 6 кг білизни, при цьому розганяючи швидкість на віджиманні до 1200 обертів за хвилину. Інверторний двигун відповідає за покращення продуктивності й зниження шуму під час роботи, а система SensiCare, яку модель отримала за приналежність до серії PerfectCare 600, розраховує завантаження і коригує під неї тривалість програми.
Таким чином, вона виключає перепирання одягу, якомога довше зберігаючи її першопочатковий вигляд, і економить електроенергію та воду. Крім того, є функція «Менеджер часу», яка дасть змогу вам самостійно скорегувати тривалість прання — наприклад, якщо немає багато вільного часу. Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI пропонує 14 програм з можливістю відкладеного старту, зокрема антиалергенне прання із застосуванням пари, щоб позбутися від бактерій, вірусів та інших алергенів на одязі. Усі вибрані налаштування, таймер з відліком часу, що залишився, й інформація про помилки відображаються на дисплеї, а управління пристроєм відбувається за допомогою класичної поворотної ручки й сенсорної панелі із захистом від дітей. За безпеку приладу відповідають захист від протікань і контроль піноутворення та дисбалансу в барабані.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI білий
Усі ціни 69 →Electrolux Electrolux EW6S226SUI | 14 399 грн. |
Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI | 13 549 грн. |
Пральна машина Electrolux EW6S226SUI PerfectCare 600 | 14 399 грн. |
ELECTROLUX EW6S226SUI | 12 705 грн. |
Пральна машина Electrolux EW6S226SUI | 14 399 грн. |
Модификації Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI
Ціни на Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI |
---|---|---|---|---|
Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SUI білий | від 12 370 грн. | 70 пропозицій | ||
Electrolux PerfectCare 600 EW6S226CXU чорний | від 13 750 грн. | 74 пропозиції |