Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт (EL122400013)
Фото 7 |
REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1600 Вт
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт
Усі ціни 35 →Real-El REAL-EL STAB ENERGY-2000 (EL122400013) | 2 649 грн. |
Стабілізатор REAL-EL Stab Energy-2000 Black EL122400013 | 2 649 грн. |
Стабилизатор real-el stab energy-2000 (el122400013) | 2 713 грн. |
Стабилизатор напряжения REAL-EL STAB ENERGY-2000 | 2 517 грн. |
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-2000 (EL122400013) | 2 634 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REAL-EL STAB ENERGY-2000
Ціни на REAL-EL STAB ENERGY-2000 |
---|---|---|---|---|
REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 499 грн. | 29 пропозицій | ||
REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт | від 1 627 грн. | 32 пропозиції | ||
REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 2 310 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →