Корм для собак Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.4 кг
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.4 кг
Корм Animonda Gran Carno вологий з яловичиною та індичкою для щенят 400 грАпетитний вологий корм із яловичиною та серцем індички для цуценят віком до 1 року. Це високоякісне німецьке харчування, адаптоване до потреб молодих зростаючих собак. Чому варто придбати? Виготовлений із ретельно відібраних м’ясних інгредієнтів із використанням тільки свіжого охолодженого м’яса Оптимальний вміст білків, жирів, вітамінів і мін... щеералів забезпечує організм улюбленця необхідними корисними мікроелементами та живильними речовинами Допомагає збалансувати основний раціон цуценяти, у такий спосіб активізуючи його обмін речовин і покращуючи самопочуття Не містить сої, штучних барвників і консервантів Відрізняється відмінним смаком і ароматом Беззернова формула Типовий аналіз Компонент Вміст білки 11% жири 8% зола 2% клітковина 0,5% вологість 77% вітамін D3 200 МО Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 135 грн. |
Корм вологий для щенят GranCarno з яловичиною та індичкою 400 г 4017721827GranCarno Adult яловичина та індичка: смачний вологий корм для дорослих собак Смачна яловичина та вишукана індичка: апетитні смаки, які люблять собаки! GranCarno Adult яловичина з індичкою оптимально відповідає харчовим потребам дорослих собак віком від 1 до 6 років. GranCarno Adult яловичина та індичка радує чотирилапих друзів добірними, 100% сві... щежими, м'ясистими інгредієнтами з яловичини та індички. Цей вологий корм вражає своїм незрівнянним смаком і не містить штучних барвників та консервантів. Зроблено в Німеччині. Рекомендації щодо годування якщо собака важить 3 кг, їй можна давати 210 г корму на добу при вазі 7 кг - 400 г вологого корму при вазі 15 кг - 700 г великому собаці вагою 30 кг можна давати 1180 г GranCarno - М'ясний фреш, як люблять собаки! Натуральний корм для собак, адаптований до їхніх потреб - ось що означає бренд кормів GranCarno. Свіжі, м'ясні інгредієнти гарантують неперевершений смак, саме такий, який люблять собаки. Смачний вологий корм GranCarno забезпечує вашу собаку необхідними поживними речовинами. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 135 грн. |
Вологий корм Animonda GranCarno Junior Beef + Turkey hearts з яловичиною т | 135 грн. |
Консервований корм з яловичиною та серцем індички для цуценят (рубане м'яс | 135 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
від 186 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% свинина, 29% бульон, 20% рубец, сафлоровое масло, клас: суперпреміум
від 233 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум
від 151 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 56% яловичина, 12% Качині серця, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 58% яловичина, 10% кролятина, 0.5% петрушка, карбонат кальцію, клас: суперпреміум
від 245 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 135 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 128 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
Модификації Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts
Ціни на Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.4 кг | від 135 грн. | 4 пропозиції | ||
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.8 кг | від 186 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (60% курки), рис, клас: суперпреміум
від 107 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 134 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 110 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, молоко, жири, клас: суперпреміум
від 113 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птиця 54%, лосось 10%, бульйон 28%, просо, чорниця, олії та жири, клас: суперпреміум
від 105 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряче філе 51%, алое 5%, рис 2%, олія 1.7%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 136 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум