Наручний годинник Anne Klein 3166 GPST
Відео 1Фото 5 |
Anne Klein 3166 GPST |
|
PVD покриття кольору "жовте золото".
Міланське плетіння виконано наполовину браслета.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3166 GPST
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3166GPST Золото водонепроникний | 6 393 грн. |
Жіночий годинник вишуканий Anne KLEIN AK/3166GPST Золото | 6 330 грн. |
Стильний Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3166GPST Золото | 6 330 грн. |
Жіночий шикарний годинник Anne KLEIN AK/3166GPST Золото | 6 330 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →