Наручний годинник Anne Klein 3202 GBST
Фото 5 |
Anne Klein 3202 GBST |
|
PVD покриття кольору "жовте золото"
Міланське плетіння виконано наполовину браслета
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3202 GBST
Жіночий годинник з чудовим браслетом Anne KLEIN AK/3202GBST Золото | 8 950 грн. |
Вишуканий Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3202GBST Золото | 8 862 грн. |
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3202GBST Золото класичний | 8 862 грн. |
Жіночий годинник з браслетами Anne KLEIN AK/3202GBST Золото | 8 862 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →