Наручний годинник Anne Klein 3380 CHWT
Відео 2Фото 5 |
Anne Klein 3380 CHWT |
|
Секундна стрілка винесена на окремий циферблат.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3380 CHWT
Жіночий годинник Anne Klein AK/3380CHWT | 4 080 грн. |
Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3380CHWT Золотистий\Білий з водозахистом | 4 368 грн. |
Елегантний Жіночий годинник Anne KLEIN AK/3380CHWT Золото\Білий | 4 326 грн. |
Класичний жіночий годинник Anne KLEIN AK/3380CHWT Золото\Білий | 4 326 грн. |
Жіночий розкішний годинник Anne KLEIN AK/3380CHWT Золото\Білий | 4 304 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →