Наручний годинник Anne Klein 3560 RGBK
Anne Klein 3560 RGBK |
|
Годинник виконаний у кольорі «рожеве золото».
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anne Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anne Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Anne Klein 3560 RGBK
Жіночий годинник Anne Klein AK/3560RGBK Шкіра | 3 433 грн. |
Жіночий стильний годинник Anne Klein AK/3560RGBK | 3 400 грн. |
Жіночий годинник Anne Klein AK/3560RGBK популярна модель | 3 400 грн. |
Жіночий годинник Anne Klein AK/3560RGBK кварцовий механізм | 3 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →