Монітор AOC 24G2SPAE 23.8 " чорний
Відео 1Фото 9 |
Відносно недорогий 24-дюймовий ігровий монітор поповнив модельний ряд компанії AOC восени 2022 року. Він виконаний у характерному дизайні, адже переважно чорний корпус доповнюють вставки червоного кольору на тильній поверхні та підставці. Остання дає можливість регулювати положення екрана лише за нахилом (-5/23 градуси). Рекомендувати модель можна не тільки шанувальникам комп'ютерних ігор, але й для різних офісних завдань, включаючи періодичну роботу з графікою.
Так, монітор AOC 24G2SPAE примітний чудовим колірним охопленням, у тому числі покриває 126% простору sRGB та 96% — NTSC. Модель базується на IPS-матриці і підтримує роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів. Геймерські фішки включають високу швидкодію (4 мс від сірого до сірого) і частоту оновлення в 165 Гц, безліч технологій синхронізації відеоряду: AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible та VESA Adaptive-Sync. З інших профільних опцій слід виділити наявність прицілу, таймера, лічильника FPS та функції Shadow Control, яка робить світліше затемнені ділянки ігрових баталій. Ще тут є вбудовані динаміки (пара по 2 Вт кожен) та USB-хаб 3.0 з 4 портами та підтримкою швидкої зарядки гаджетів.
Купити AOC 24G2SPAE 23.8 " чорний
Усі ціни 37 →AOC 23.8" 24G2SPAE/BK Black/Red 24G2SPAE/BK | 5 599 грн. |
Монітор ігровий 23.8" AOC 24G2SPAE/BK | 5 729 грн. |
Монітор AOC 24G2SPAE/BK | 6 700 грн. |
Монитор AOC 23.8" 24G2SPAE/BK IPS 165Hz 1ms 2*HDMI DP MM Black/Red 24G2SPA | 5 800 грн. |
Монитор AOC 24G2SPAE/BK | 5 599 грн. |