Персональний комп'ютер Vinga Advanced B00 Advanced B0001 (R5M4INT.B0001)
Фото 3 | від 12 655 до 19 167 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Ryzen 5, 5600G, 3.9 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:Radeon Vega 7 Накопичувач:120 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Vinga Advanced B00 55
Характеристики
Vinga Advanced B00 Advanced B0001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Advanced B00 Advanced B0001
Сортувати
Персональный компьютер Vinga Advanced B0001 VINGAB0001 | 12 655 грн. |
Комп'ютер Vinga Advanced B0001 (R5M4INT.B0001) | 13 041 грн. |
Компьютер Vinga Advanced B0001 (R5M4INT.B0001) R5M4INT.B0001 | 13 141 грн. |
Комп'ютер Vinga Advanced B0001 (R5M4INT.B0001) R5M4INT.B0001 | 13 141 грн. |
Vinga Advanced B0001 (R5M4INT.B0001) R5M4INT.B0001 | 13 141 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
16 червня 2022, 01:11
Сможет ли материнская плата работать с озу 3600мгц? #
Хотелось бы знать что за материнская плата стоит в компе, совместима ли она за озу 3200-3600мгц и потянет ли она видеокарту RTX 3050.
22 жовтня 2023, 09:20
Сможет ли материнская плата VINGA ADVANCED B 0003 работать с озу 3600мгц? #
Хотелось бы знать что за материнская плата стоит в компе VINGA ADVANCED B 0003 , совместима ли она за озу 3200-3600мгц и потянет ли она видеокарту RTX 3050.
Рекомендуємо