Ігровий монітор AOC Q27G4SRU 27 " чорний
Фото 15
AOC Q27G4SRU 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс
Частота:320 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики Q27G4SRU
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів320 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Час відгуку (MPRT)0.3 мс
Яскравість450 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)124.2 % / CIE 1931 /
Колірне охоплення (Adobe RGB)92.5 % / CIE 1976 /
Колірне охоплення (DCI P3)96.2 % / CIE 1976 /
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.1
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіPBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 30° /
Регулювання висоти / 130 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Ігрові функціїприціл
відображення FPS
висвітлення темних ділянок
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність26 Вт
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхТ)614x516x228 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x366x53 мм
Вага6.1 кг
Вага без підставки4.2 кг
Офіційний сайтaoc.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 42 →
AOC Монітор AOC Q27G4SRU Black Red 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор ігровий 27" AOC Q27G4SRU
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
Монітор AOC 27" IPS 320Hz Q27G4SRU (UA)
Максимальна швидкість Монітор AOC 27" IPS 320Hz Q27G4SRU створений для тих, хто хоче отримати абсолютну перевагу в швидк... щеості та плавності зображення. Надвисока частота оновлення 320 Гц забезпечує неймовірно чітке відображення навіть у найдинамічніших сценах. Кожен рух на екрані виглядає миттєвим і контрольованим, без ривків та затримок. Такий ігровий монітор AOC ідеально підходить