Монітор AOC E2270Swn 22 "
Відео 2Фото 3 |
Один з найбільш доступних і економічних універсальних моніторів з 22-дюймовим екраном FullHD-роздільна здатність. Виробником позиціонується як модель бюджетної цінової категорії з базовими функціональними можливостями. Рекомендується до використання в якості офісного або домашнього монітора для найширшого кола завдань. Комфортний під час роботи з текстом і табличними документами, придатний для якісного перегляду відеоконтенту, придатний для використання в якості недорогого ігрового пристрою.
В основі екрану використана псевдовосьмибітна матриця TN-типу з роздільною здатністю 1920х1080 і W-LED-підсвічуванням без ефекту високочастотного мерехтіння широтно-імпульсної модуляції. Монітор AOC E2270Swn використовується матове покриття екрану, яке повністю виключає появу паразитних відблисків і небажаних віддзеркалень. Яскравість екрану досягає 200 кд/кв. м, статична контрастність підтримується на рівні 700:1, а вертикальні і горизонтальні кути огляду хоч і невеликі, але цілком прийнятні для одного користувача. Підключення до джерела сигналу виконується за допомогою інтерфейсу VGA, причому VGA-кабель входить в стандартний комплект постачання. Монітор відрізняється високою енергоефективністю, його середня споживана потужність не перевищує 18 Вт.
Купити AOC E2270Swn 22 "
Усі ціни 7 →Монітор 21.5" AOC E2270SWN Full HD TN 60 Гц new | 4 654 грн. |
Монітор Aoc E2270Swn | 5 988 грн. |
Монітор AOC E2270Swn | 6 017 грн. |
Монітор AOC E2270SWN | 6 172 грн. |
AOC 21.5" e2270Swn 16:9 LED Black | 7 139 грн. |
Монітор 21.5" AOC E2270SWN Full HD TN 60 Гц | 4 980 грн. |
Монітор 21.5" AOC E2270SWN Full HD TN 60 Гц g1 | 4 980 грн. |
3 5 4 5 |
Монітор за такі гроші з Full HD дуже добрий варіант. Бо це настільки бюджетний монітор, що вже пендоси свої шейкелі приготували! Хороша яскравість для домашнього використання, не втомлюються очі після довгої роботи, та й тут плюси закінчуються Погана матриця при якій трохи повернеш голову від центру кольору вже інвертируються, тендітна споруда - постійно люфтит і т.д, немає кнопок налаштувань крім однієї (авто - розмітка картинки, вимкнути екран) користуюся AOC E2270Swn кілька місяців |
Бюджетний монітор для домашнього чи офісного використання. Вражаючої кольору або яскравості чекати не варто, але за таку ціну це не дивно. Головною перевагою є вартість монітора. Купувався для роботи в інтернеті, тож головним параметром була ціна. За такі гроші навряд чи вдасться знайти найкращий варіант. Непоганий час відгуку, тобто. навіть якщо дивитися ролики, об'єкти на екрані рухаються плавно. Висока роздільна здатність - це великий плюс за такі гроші. Просте відеокарта нормально потягнула Full-HD, що дуже приємно. Діагональ 21.5 дюйма дозволяє нормально працювати, не присуваючись близько до монітора. Пропорції 16:9 створені для перегляду фільмів, хоча співвідношення можна використовувати для відкриття двох вікон одночасно. Можна налаштувати кут нахилу дисплея. Зрозуміло, що такою можливістю нікого вже не здивуєш, але затребувана. Яскравість та контрастність відповідають бюджетному рівню. Хоча якість складання могла б бути й кращою. Зроблено трохи із зазорами, але на роботу це не впливає. Трохи хитка підставка, але це вирішується установкою на міцну поверхню. Слабкі кути огляду: при відхиленні будь-якої сторони кольору починають інвертуватися. Трохи напружує відсутність кнопок для налаштування яскравості та контрастності. З часом звикаєш до передустановок, але регулювання довелося б до речі. Можна підключити тільки VGA кабель, ніяких тобі HDMI, хоч це і не дивно. користуюся AOC E2270Swn місяць і більше |
На сколько удобно будет играть в КС?