Монітор AOC CU34G2X 34 "
Відео 23Фото 9 |
Надширокоекранний ігровий монітор з вигнутим 34-дюймовим екраном UltraWQHD-дозволи (3440х1440, співвідношення сторін 21:9), поліпшеним колірним охопленням, підвищеною частотою оновлення і вбудованим 4-портовим хабом стандарту USB 3.2 Gen 1 з підтримкою швидкої зарядки гаджетів. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів, які віддають перевагу використовувати максимально широкий кут огляду.
В основі монітора AOC CU34G2X використана 8-бітна матриця типу VA з Flicker Free W-LED-підсвічуванням і чудовими кутами огляду. Для зменшення оптичних спотворень, що виникають в кутах настільки широкого екрану, його матриця має вигин з радіусом 1500 мм, який дозволяє повніше використовувати периферичний зір. Помірне час відгуку (4 мс GtG) та висока частота оновлення 144 Гц максимально підвищують чіткість і плавність візуалізації швидкого руху в динамічних іграх.
Завдяки цій обставині монітор AOC CU34G2X однаково добре підходить для ігор будь-яких жанрів (включаючи популярні змагальні шутери — Fortnite, Counter-Strike, Overwatch Player Unknown's Battlegrounds, Warface та ін). Ергономічна підставка дає можливість налаштовувати висоту екрану. Підключення до ПК/ноутбука здійснюється за допомогою портів 2хHDMI 2.0 і 2хDisplayPort 1.4 (обидва типи кабелів у комплекті).
Купити AOC CU34G2X 34 "
Усі ціни 48 →Монітор ігровий 34" AOC CU34G2X/BK | 15 019 грн. |
Монитор AOC 34" CU34G2X/BK VA Black Curved CU34G2X/BK | 15 240 грн. |
Монітор 34" AOC CU34G2X/BK 4K VA 144 Гц new | 11 099 грн. |
Монитор Aoc CU34G2X/BK Curved | 15 217 грн. |
Монітор Aoc CU34G2X/BK Curved | 15 217 грн. |
0 0 0 4 |
Так, по-перше монітор шикарний за свої гроші, передача кольору класна, і роздільна здатність висока, і відгук швидкий і кути огляду широкі і підсвічування рівномірне - вигнуті дисплей це прикольно, портів вистачає, фрисінк, 1 мс відгук , g menu це круто, 34 дю екран це класно - після 21.5 дюймів це небо та земля. 144 гц, швидкий відгук, ергономіка непогана. Виглядає дуже круто. Та ось я й не знаю навіть. Денис Тулаков: користуюся AOC CU34G2X кілька місяців |
Поки що тільки хороша думка складається про нього, перенесення кольорів соковита, реалістичне, величезний екран, ергономіка хороша. Мерехтіння немає, не втомлюються очі, портів вистачає. За ним кльово грати та фільми дивитися. Деталізація в іграх чітка, немає затемнених ділянок не зрозумілих. Картинка соковита, цей монітор точно в рази кращий від мого минулого асера. Поки що проблем немає, сподіваюся і не виникне. Banok: користуюся AOC CU34G2X кілька місяців |