Настільне кріплення Gembird MA-DA1-05
Відео 1Фото 15 |
Gembird MA-DA1-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MA-DA1-05
Усі ціни 11 →Gembird MA-DA1-05 | 1 141 грн. |
Кронштейн Gembird MA-DA1-05 | 1 349 грн. |
Кронштейн для монитора 17-32" (2-9 кг) MA-DA1-05 | 964 грн. |
Gembird 17-32" MA-DA1-05 MA-DA1-05 | 1 215 грн. |
Gembird MA-DA1-05 | 1 090 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →