Оперативна пам'ять Apacer DDR3 1x8Gb AU08GFA60CATBGJ
Apacer AU08GFA60CATBGJ |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer DDR3 1x8Gb AU08GFA60CATBGJ
Усі ціни 24 →Пам'ять для ПК APACER DDR3 1600 8GB (DG.08G2K.KAM) DG.08G2K.KAM | 989 грн. |
APACER DDR3-1600 8Gb 1.35V (DG.08G2K.KAM) | 989 грн. |
ОЗУ Apacer DDR3 1600 8GB 1.35/1.5V DG.08G2K.KAM | 1 069 грн. |
Apacer 8 GB DDR3L 1600 MHz (DG.08G2K.KAM) | 1 316 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →