Оперативна пам'ять Crucial Pro DDR5 2x16Gb CP2K16G56C46U5
Відео 3Фото 6 |
Crucial CP2K16G56C46U5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial Pro DDR5 2x16Gb CP2K16G56C46U5
Усі ціни 37 →Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz Pro (CP2K16G56C46U5) | 4 857 грн. |
Crucial 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz Pro (CP2K16G56C46U5) | 4 810 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 32gb (2x16GB) 5600 MHz Pro Micron (cp2k1 | 5 190 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Pr | 5 324 грн. |
Память для настольных компьютеров Crucial 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Pro | 4 576 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →