Оперативна пам'ять Apacer NOX DDR5 2x16Gb AH5U32G52C522MBAA-2
Відео 2Фото 5 |
Apacer AH5U32G52C522MBAA-2 5200 МГц 6000 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer NOX DDR5 2x16Gb AH5U32G52C522MBAA-2
Усі ціни 42 →Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 Apacer NOX (AH5U32G52C522MBAA-2) AH5U32G52 | 4 052 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 Apacer NOX 2x16GB 5200MHz (AH5U32G52C522MBAA-2) | 4 219 грн. |
Память для настільних компютерів Apacer 32 GB (2x16GB) DDR5 5200 MHz Nox ( | 4 812 грн. |
Apacer 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Nox (AH5U32G52C522MBAA-2) | 4 224 грн. |
Apacer 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Nox (AH5U32G52C522MBAA-2) | 4 184 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer NOX DDR5 2x16Gb
Ціни на Apacer NOX DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer NOX DDR5 2x16Gb AH5U32G52C522MBAA-2 | від 4 046 грн. | 42 пропозиції | ||
Apacer NOX DDR5 2x16Gb AH5U32G60C512MBAA-2 | від 4 199 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →