Оперативна пам'ять Apacer DV DDR3 SO-DIMM 1x8Gb DV.08G2K.KAM
Apacer DV.08G2K.KAM |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer DV DDR3 SO-DIMM 1x8Gb DV.08G2K.KAM
Усі ціни 38 →Пам'ять для ноутбука APACER DDR3 1600 8GB 1.35V (DV.08G2K.KAM) DV.08G | 899 грн. |
Память для ноутбуків Apacer 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (DV.08G2K.KAM) | 1 237 грн. |
Apacer 8 Gb SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (DV.08G2K.KAM) | 932 грн. |
Apacer 8 Gb SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (DV.08G2K.KAM) | 923 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 1.35V DDR3 Apacer (DV.08G2K.KAM) DV.08G2K.KAM | 898 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →