Карта пам'яті Apacer microSDHC UHS-I Class 10 8 ГБ
Apacer microSDHC UHS-I Class 10 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer microSDHC UHS-I Class 10
Ціни на Apacer microSDHC UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Apacer microSDHC UHS-I Class 10 8 ГБ | від 198 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer microSDHC UHS-I Class 10 16 ГБ | від 125 грн. | 9 пропозицій | ||
Apacer microSDHC UHS-I Class 10 32 ГБ | від 139 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →