Карта пам'яті Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 256 ГБ (AP256GMCSX10U7-R)
Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 256 ГБ
Усі ціни 9 →Карта пам'яті Apacer 256GB microSDHC class 10 UHS-I U3 V30 (AP256GMCSX10U7 | 1 280 грн. |
Карта памяти APACER microSDXC 256GB UHS-I U3 V30 +ad (R100MB/s) AP256GMCSX | 1 016 грн. |
Карта пам'яті Apacer 256GB microSDHC class 10 UHS-I U3 V30 (AP256GMCSX10U7 | 1 019 грн. |
Apacer microSDXC 256GB UHS-I U3 V30 (AP256GMCSX10U7-R) AP256GMCSX10U7-R | 1 019 грн. |
Apacer Карта пам'яті Apacer 256GB microSDHC class 10 UHS-I U3 V30 (AP256GM | 1 019 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10
Ціни на Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 64 ГБ | від 244 грн. | 15 пропозицій | ||
Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 128 ГБ | від 434 грн. | 15 пропозицій | ||
Apacer microSDXC R100 UHS-I U3 Class 10 256 ГБ | від 962 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →