Карта пам'яті Apacer microSDXC UHS-I 80/20 Class 10 128 ГБ (AP128GMCSX10U1-R)
Apacer microSDXC UHS-I 80/20 Class 10 128Gb |
|
Носій даних 10-го швидкісного класу для мобільних пристроїв, екшн-камер, відеореєстраторів та інших девайсів зі слотом під картки microSD. Модель відноситься до розряду недорогих флешок з базовими швидкісними характеристиками. У режимі читання файлів з неї можна вичавити швидкість обміну даними до 80 МБ/с, запис ж проводиться в ритмі повільніше - близько 20 МБ/с. Користувач має право розраховувати, що в режимі збереження файлів на картку швидкість гарантовано не просяде нижче за позначку в 10 МБ/с - зокрема, про це говорить присвоєний моделі клас відеозйомки V10.
Apacer microSDXC UHS-I 80/20 Class 10 128Gb згодиться для зберігання фотографій та особистих файлів, також накопичувач посилить запис Full HD відео. Для роботи з більш високими дозволами кадру при зйомці відеороликів краще підібрати флешку швидше. У комплекті з носієм даних зазвичай поставляється адаптер на повноформатний розмір SD, завдяки чому картку пам'яті можна використовувати у слотах фото- та відеокамер під накопичувачі формату SD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer microSDXC UHS-I 80/20 Class 10 128 ГБ
Усі ціни 7 →Apacer microSDXC 128GB Class 10 UHS-I U1 (AP128GMCSX10U1-RA) | 403 грн. |
Apacer Карта памяті 128GB microSDXC Class10 UHS-I (AP128GMCSX10U1-RA) AP12 | 489 грн. |
Apacer AP128GMCSX10U1-RA | 399 грн. |
Карта пам'яті Apacer microSDXC 128Gb UHS-I U1+adapter | 499 грн. |
Карта пам'яті Apacer MicroSDXC (UHS-1) 128Gb class 10 (adapter SD) AP128GM | 455 грн. |
Apacer 128 GB microSDXC Class 10 UHS-I + SD adapter AP128GMCSX10U1-R 80275 | 399 грн. |
Карта пам'яті MicroSDXC Apacer 128Gb class 10 (adapter SD) AP128GMCSX10U1- | 470 грн. |