Зимова шина Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H
![]() |
Виберіть розмір шин
Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H 225/45 R17 91 H 225/45 R17 94 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H
Усі ціни 20 →| 3 513 грн. |
Apollo Aspire XP Winter (225/45R17 91H) | 3 526 грн. | ![]() |
| 3 076 грн. |
| 3 065 грн. |
| 3 384 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H
| Ціни на Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H |
|---|---|---|---|---|
| Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 91H | від 3 065 грн. | 20 пропозицій | ||
| Apollo Aspire XP Winter 225/45 R17 94V | від 6 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →