Apple AirPods 2 Left
Відео 37Фото 18 |
Apple AirPods 2 Left |
|
Запасний лівий оригінальний динамік-вкладиш з комплекту бездротових навушників Apple. Може використовуватися для повноцінної заміни втраченого або пошкодженого навушники Apple AirPods 2. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019, орієнтований на користувачів, що віддають перевагу гаджети каліфорнійської компанії. Має повне зовнішнє схожість з моделлю першого покоління, однак функціональність пристрою отримала ряд суттєвих удосконалень.
Завдяки спеціалізованому процесору Apple H1, гарантується 50% підвищення автономності, прискорене бездротове підключення (перемикання між пристроями), покращена якість звучання і підтримка голосових команд, що дозволяє задіяти асистента Siri без дотиків до смартфону. Для зручності використання навушник Apple AirPods 2 Left автоматично активується і підключається до пристрою-джерела відразу після вилучення з комплектного зарядного чохла. Окремий інфрачервоний сенсор зупиняє відтворення музики коли навушник залишає вушну раковину. Технологія цифрового шумозаглушення і чутливий мікрофон забезпечує чіткий захоплення голосу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple AirPods 2 Left
Усі ціни 6 →Лівий навушник Apple AirPods 2 Left (MV7N2/L) | 2 299 грн. |
Apple AirPods 2 Left MV7N2/L | 2 630 грн. |
Apple AirPods 2 Left | 2 048 грн. |
Наушники Apple AirPods 2 with Wireless Charging Case MRXJ2 [Lightning|2019 | 6 210 грн. |
Apple AirPods 2 Left 23708 | 2 442 грн. |
Apple AirPods 2 Right (Лівий) MV7N2L | 2 999 грн. |
1 1 8 13 |
+ Зручність, простота, ергономіка - Бренд зараз створює собі дуже високу маржинальність, яка не дуже виправдано позначається на підсумковій ціні luriosity.tech: користуюся Apple AirPods 2 with Charging Case більше року |
У деяких вухах зручно тримаються лише навушники такого типу.. вакуумні бувають незручні та погано тримаються у вухах. Тому лише вкладиші. Очікуємо на третю модель. Гарно тримаються у вухах.
Не дорогі в порівнянні з іншими моделями від Apple. Гарний мікрофон. Бездротове заряджання. Компактний розмір Дуже посередня якість звучання. Ruslan ShiZ: користуюся Apple AirPods 2 with Wireless Charging Case більше року |
Тут буде прямий досвід користування Можна скористатися по одному. Швидке підключення. Користуюсь більше трьох років. Вийшов з ладу мікрофон на правому навушнику + правий став трохи тихішим за лівий. Сергей Вертягин: користуюся Apple AirPods 2 with Charging Case більше року |
Тримають заряд нормально, але завжди хочеться більше)
Дуже тривало – досі актуальна модель.