Чохол Apple Leather Case for iPhone 7 Plus/8 Plus
Відео 3Фото 29 |
Apple Leather Case for iPhone 7 Plus/8 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Leather Case for iPhone 7 Plus/8 Plus
Аксессуар для iPhone Apple Leather Case Black (MMYJ2/MQHM2) for iPhone 8 P | 999 грн. |
Аксессуар для iPhone Apple Leather Case Midnight Blue (MMYG2/MQHL2) for iP | 877 грн. |
Аксессуар для iPhone Apple Leather Case (PRODUCT) Red (MMYK2/MQHN2) for iP | 877 грн. |
Відеоогляди
Артикул | MQHM2/MMYJ2 | MQHL2/MMYG2 | MQHN2/MMYK2 | MQHK2/MMYF2 | MQHJ2/MPTC2 | MMYE2 |
Колір | Чорний | Темно-синій | Червоний | Золотисто-коричневий | Платиново-сірий | Сірий шторм |
Артикул | MMYH2 | MRG92 | MQ5H2 | MPTF2 | MMYL2 | MRGD2 |
Колір | Синє море | Електричний синій | Герань | Сапфір | Жовтувато-коричневий | Світло-помаранчевий |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →