Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MBP16M427SL]
![]() | Порівняти ціни 7 → 2024 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB-C 80G (USB4)швидка зарядкаWi-Fi 6Eпідсвіткасканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M4 Max Відеокарта:M4 Max 40-Core ОЗП:48 ГБ Накопичувач:SSD, 4 ТБ Вага ноутбука:2.14 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 17
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MBP16M427SL] |
|
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M4 Max,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max [MBP16M427SL]
Сортувати
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Late 2024 Silver (Z1FP000CJ, Z1FR0007Y) Z1FP000CJ, Z1FR0007Y | 246 389 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M4 Max 48GB/4TB Silver (Z1FP000CJ/Z1FR0007Y) | 256 399 грн. |
Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (Z1FP000CJ, Z1FR0007Y) Z1FP000CJ, Z1FR0007Y | 246 397 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Late 2024 Silver (Z1FP000CJ, Z1FR0007Y) | 255 833 грн. |
![]() | MacBook Pro 16” M4 Max 16CPU/40GPU/48GB/4TB Silver (Z1FP000CJ/Z1FR0007Y) | 239 595 грн. |
![]() | Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M4 Max 2024 Late Silver (Z1FP000CJ, Z1FR0007Y) | 246 285 грн. |
![]() | Apple MacBook Pro 16" M4 Max 48/4TB Late 2024 Silver (Z1FP000CJ, Z1FR0007Y) Ноутбук MacBook Pro 16\" M4 Max 48/4TB Late 2024 | 263 477 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо