Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ
Відео 20Фото 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ |
|
Старша модель захищеного зовнішнього жорсткого диска форм-фактора 2.5" з сімейства HDD-накопичувачів Transcend StoreJet 25M3, яке складається з трьох пристроїв з ємністю 500 Гб, 1 Тб і 2 Тб. Обладнаний фірмовою інтегрованим захистом від ударів, відповідає військовому стандарту США MIL-STD-810G 516.6. Трикомпонентна система складається з прогумованого силіконового корпусу, внутрішнього демпфуючого підвісу накопичувача і міцного жорсткого корпусу.
Цей комплекс забезпечує високий рівень безпеки інформації, що зберігається на диску, і гарантує її цілісність при падінні на тверду поверхню з висоти 1 м. Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання і перенесення даних. Об'єму 2 Тб достатньо для зберігання файлів будь-яких робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту SD/HD/UHD-роздільної здатності, резервних копій баз даних і системних розділів. При використанні фірмового ПО Transcend Elite можна здійснювати резервне копіювання на вимогу натисненням всього однієї кнопки. Для захисту інформації від несанкціонованого доступу застосовується стійке AES-шифрування з ключем 256-bit. Для підключення і швидкої передачі даних використовується інтерфейс USB 3.2 Gen1.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ
Усі ціни 134 →Накопичувач зовнiшнiй HDD 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray | 3 999 грн. |
Жорсткий диск TRANSCEND 2.5" USB 3.0 StoreJet 2TB Iron Gray Slim (TS2TSJ25 | 3 999 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 2 TB Iron Gray (TS2TSJ25M3 | 3 429 грн. |
Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 2.0TB Military Green Slim (TS2TSJ25M3 | 3 464 грн. |
Transcend StoreJet 25M3G 2TB (TS2TSJ25M3G) | 3 846 грн. |
Відгуки 102 | 17 7 19 47 |
Рятує при монтажі та збереженні великого та важкого обсягу графічних матеріалів. Швидкість передачі даних хороша для покоління USB >3. Корпус на ударостійкість не перевірявся, але тактильні відчуття приємні і зроблено якісно. + Стабільне виконання функцій прямого призначення + заявлена ударостійкість і приємний на дотик - не виявлено luriosity.tech: користуюся Transcend TS2TSJ25M3G кілька місяців |
Це найкращий диск Мені дуже понравилось що багато пам'яті та що корасивий (Нічого) |
Гарний жорсткий диск за нормальною ціною - Надійність (після більше ніж 2 років, жодних нарікань на роботу немає);
- Ударостійкий корпус (що не пошкодить HDD); - Гарна швидкість передачі. - Досить чутливий (варто трохи зсунути підключений диск, як він може від'єднатися);
- Оскільки це HDD, а не SSD, то при роботі він досить галасливий. Vitalii Fedorenko: користуюся Transcend TS1TSJ25M3G більше року |
Подключил к ПК, он его видит
Откуда такие данные? может все же 8 МБ???
З часів створення світу
Здається, що дядькові StoreJet від піонерів Transcend вже ціла вічність, він продавався раніше, ніж англійці почали грати у футбол, а Каньє Уест ще не сів писати перший біт і не мріяв про попаданні в чарти Billboard. І все це час StoreJet міцно займав перші місця в топах зовнішніх жорстких дисків. Насправді Transcend встигла кілька разів оновити культову модель, але розсудливо не стала змінювати те, за що її люблять. А люблять її за поєднання якості, функціональності і високого ступеня захисту.
Захищений корпус, який пройшов військову сертифікацію
А тепер по пунктах. Ще до того, як це стало модним, Transcend сховала крихкий вінчестер в захищений тришаровий корпус, який включає в себе зовнішній гумовий кожух, амортизуючу раму і посилений пластиковий корпус, всередині якого ховається сам HDD. Ця броня пройшла військову сертифікацію MIL-STD-810G, тому стійко переносить падіння. Хоча, кидати на підлогу без зайвої потреби не варто, це жорсткий диск з купою механічних деталей, а не син Супермена, і у нього може заклинити шпиндель. Сам вінчестер непогано показує себе в роботі: середня швидкість читання складає 84 МБ/с, швидкість запису 83 МБ/с, швидкість читання з буфера — 184 МБ/с.
Моментальне резервування та апаратне шифрування
Тепер про функціональності. Тут у нас повний пакет, який тільки можна знайти в зовнішньому вінчестері: потужний набір фірмового софта Transcend Elite для резервного копіювання і відновлення даних, підтримка AES-шифрування для захисту даних від сторонніх очей і малоприметная, але дуже корисна кнопка для швидкого бекапа даних». Ну і замість коротенького кабелю, який незручно підключати до комп'ютера, в комплекті йде довгий 80-сантиметровий шнур. І не забудьте про трирічну гарантію. Єдине, до чого тут можна причепитися ― це дизайн. На тлі красивих накопичувачів WD Passport або Seagate Backup жорсткий диск від Transcend виглядає відверто застарілим.
Модификації Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G
Ціни на Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ | від 2 647 грн. | 129 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ | від 3 348 грн. | 138 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ | від 4 985 грн. | 67 пропозицій |