Чохол Apple Silicone Case for iPhone 11 Pro
Відео 9Фото 24 |
Apple Silicone Case for iPhone 11 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Silicone Case for iPhone 11 Pro
Усі ціни 7 →Аксессуар для iPhone Apple Silicone Case White (MWYL2) for iPhone 11 Pro | 1 227 грн. |
Чохол Apple Silicone Case - Pink Sand для iPhone 11 Pro MWYM2ZM/A | 1 699 грн. |
Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pink Sand (MWYM2) ФР-049646 | 1 399 грн. |
Чехол Apple Silicone Case for iPhone 11 Pro Pink Sand (MWYM2) | 1 399 грн. |
Чохол Apple Silicone Case - RED для iPhone 11 Pro MWYH2ZM/A | 1 305 грн. |
Чохол Apple Silicone Case - Alaskan Blue для iPhone 11 Pro MWYR2ZM/A | 1 195 грн. |
Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - PRODUCT RED (MWYH2) 3494800 | 1 299 грн. |
Чохол класний, гарний. Ось тільки довго його не вистачає – на другий рік використання є сліди потертості. Гарний Швидко зношується користуюся Apple Silicone Case for iPhone 11 Pro більше року |
Чудовий чохол, у мене зелений, при подряпках і падіннях слідів ні на телефоні ні на ньому не залишається. Якщо часто знімати, то трохи тягнеться і залишаються зам'яті боковини. Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →