USB-хаб Apple USB-C VGA Multiport Adapter (MJ1L2ZM/A)
Відео 4Фото 2 |
Apple USB-C VGA Multiport Adapter |
|
Підтримка Thunderbolt 3
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple USB-C VGA Multiport Adapter
Усі ціни 15 →Apple USB-C VGA Multiport Adapter (MJ1L2) | 1 596 грн. |
Аксесуар для Mac Apple USB-C Vga Multiport Adapter (MJ1L2) | 1 199 грн. |
Аксессуар для Mac Apple USB-C Vga Multiport Adapter (MJ1L2) | 1 199 грн. |
Адаптер Apple USB-C VGA Multiport Adapter MJ1L2 [Apple|USB-C] | 1 809 грн. |
Переходник Apple usb-c to vga Multiport Adapter (mj1l2zm/a) | 2 882 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →