USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station (WKWG040113)
Фото 5 |
BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docking Station
Усі ціни 15 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C HUB Gray ( | 2 099 грн. |
Адаптер Baseus Adapter Metal Gleam Series USB-C to 2хHDMI+3хUSB3.0+PD+RJ45 | 2 144 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 7-in-1 Hub gray (WKWG040113) | 1 999 грн. |
Baseus Metal Gleam Multifunctional 7-in-1 USB-C Gray (WKWG040113) 20000014 | 1 999 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →