Магістральний фільтр Aquafilter FHPR34-3-R
Aquafilter FHPR34-3-R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FHPR34-3-R
Усі ціни 6 →Магістральний фільтр Aquafilter FHPR34-3R | 570 грн. |
Фільтр AQUAFILTER FHPR34-3R натрубний | 688 грн. |
Фільтр магістральний для очищення холодної води Aquafilter FHPR34-3R (Натр | 1 010 грн. |
Корпус фільтру Aquafilter FHPR34-3R. (FHPR34-3B) | 740 грн. |
Фільтр магістральний Aquafilter FHPR34-3R, 3/4" (трьохелементний) | 590 грн. |
Корпус фільтру Aquafilter FHPR34-3R. (FHPR34-3B) (106015) | 740 грн. |
Додаткові функції і можливості фільтра для води Aquafilter FHPR34-3-R:
- Розмір картриджа: 250x65 мм
- Повітряний клапан
Модификації Aquafilter FHPR34-3-R
Ціни на Aquafilter FHPR34-3-R |
---|---|---|---|---|
Aquafilter FHPR12-3-R | від 452 грн. | 9 пропозицій | ||
Aquafilter FHPR1-3-R | від 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Aquafilter FHPR34-3-R | від 570 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →