Магістральний фільтр Aquafilter FHPR12-B1
Aquafilter FHPR12-B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FHPR12-B1
Усі ціни 12 →Aquafilter Aquafilter FHPR12-B1-AQ | 404 грн. |
Магістральний фільтр Aquafilter FHPR12-B1-AQ | 497 грн. |
Фільтр AQUAFILTER FHPR12-B1 1/2" натрубний з картриджем | 478 грн. |
Магістральний корпус фільтра для очищення води Aquafilter FHPR12-B1-AQ під | 794 грн. |
Магістральний фільтр Aquafilter FHPR12-B1-AQ картридж у комплекті | 490 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості фільтра для води Aquafilter FHPR12-B1:
- Розмір картриджа: 250x65 мм
- Повітряний клапан
РекомендуємоПорівняти в таблиці →