Фільтр для води Aqualine RO-6 P
Aqualine RO-6 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqualine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqualine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqualine RO-6 P
Усі ціни 9 →Aqualine Aqualine RO-6P MT18 | 11 799 грн. |
Фільтр зворотного осмосу AquaLine RO-6 P із насосом | 11 799 грн. |
Aqualine RO-6 P Семиступенчатая cистема обратного осмоса 6-50 Код:5656160 | 11 799 грн. |
Фильтр обратного осмоса AquaLine RO-6 P с насосом | 11 799 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Aqualine RO-6 P | 11 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Комплект змінних фільтрів:
- 1-я ступінь — механічна очистка до 5 мкм
- 2-я ступінь — гранульоване активоване вугілля
- 3-я ступінь — механічна очистка до 1 мкм
- 4-я ступінь — зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — вугільний постфільтр
- 6-я ступінь — мінералізатор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →