Гідроакумулятор Aquasystem VR 24
Aquasystem VR 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasystem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasystem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasystem VR 24
Розширювальний бак Aquasystem VR 24 280320231414 | 1 356 грн. |
Расширительный бак (экспанзомат ) для отопления AQUASYSTEM VR 24 | 1 513 грн. |
Розширювальний бак Aquasystem VR 24 л (без ніжок) для системи опалення | 1 655 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Aquasystem VR 24:
- Попереднє тиск 1.5 бар
Модификації Aquasystem VR 24
Ціни на Aquasystem VR 24 |
---|---|---|---|---|
Aquasystem VR 5 | від 1 121 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquasystem VR 8 | від 1 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquasystem VR 12 | від 1 215 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquasystem VR 18 | від 1 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquasystem VR 24 | від 1 356 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →