Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Набори ножів   /   Arcos

Набір ножів Arcos Clara 212100

Фото - Набір ножів Arcos Clara 212100
Фото 3
Arcos Clara 212100
Предметів в наборі
4 шт.
Ножі
універсальний
кухарський
для очищення
для хліба
Універсальний
15 см
Кухарський
20 см
Ніж для очищення
10 см
Ніж для хліба
20 см
Додатково
підставка
Матеріал леза
кована сталь
Матеріал рукояті
пластик
Країна походження бренду
Іспанія
Офіційний сайт
arcos.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.

Купити Arcos Clara 212100

Усі ціни 6 →

Набір ножів Arcos із 4 предметів серія "Clara" (212100) 212100

Серія - Arcos Clara, Призначення - для хліба, для овочів, універсальний, сантоку (кухарський), Тип набору - з підставкою, тип... щезаточення - класична та серрейторна, Матеріал леза - нержавіюча сталь, поліпропілен, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 989 грн.

Набір ножів Arcos із 4 предметів серія "Clara" (212100) 212100

+ 319 балів ITbox, Серія - Arcos Clara, Призначення - для хліба, для овочів, універсальний, сантоку (кухарський), Тип набору... ще- з підставкою, тип заточення - класична та серрейторна, Матеріал леза - нержавіюча сталь, поліпропілен, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Набір ножів з 4 пр. серія «Clara» 212100

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 992 грн.

Набір ножів із 4-х предметів + колода Clara Arcos FD-212100

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 189 грн.

Набір ножів Arcos із 4 предметів серія "Clara" (212100)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 658 грн.

Набір ножів Arcos із 4 предметів серія Clara (212100)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 203 грн.

Динаміка цін на Arcos Clara 212100