Кавоварка Ardesto YCM-D060 чорний
Фото 17 |
Ardesto YCM-D060 |
|
Недорога краплинна кавоварка торгової марки Ardesto виконана в лаконічному дизайні з чорним корпусом і матовими поверхнями, які не так активно збирають відбитки пальців на фоні глянцю. Заявлено, що модель без проблем впишеться практично у будь-який кухонний інтер'єр. Прилад оснащений 650-ватним нагрівальним елементом із захистом від перегріву. Також тут передбачений резервуар для води на 600 мл, який доповнений інформативною шкалою наповнення плюс в наявності і кавник такої ж місткості.
Відповідно, кавомолка Ardesto YCM-D060 здатна за один раз приготувати до 6 порцій, хоча на практиці цього обсягу буде достатньо для двох-трьох великих чашок фільтр-кави. До звичних фішок відноситься наявність знімного фільтра з нейлоновою сіткою (замість нього можна використовувати одноразові паперові розхідники), системи «крапля-стоп» та підігріву під кавником, що дасть можливість зберігати гарячий напій після приготування. Варто враховувати, що між циклами заварювання варто робити паузи щонайменше в 5 хвилин, щоб прилад охолоне і не спрацьовувала захисна система відключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto YCM-D060 чорний
Усі ціни 15 →Ardesto Ardesto YCM-D060 | 499 грн. |
Кавоварка Ardesto YCM-D060 | 506 грн. |
Кавоварка крапельна Ardesto YCM-D060 | 409 грн. |
Ardesto YCM-D060 Black YCM-D060Black | 449 грн. |
Кавоварка Ardesto YCM-D060 | 480 грн. |
- Протикраплинна система