Кавоварка Ardesto YCM-D1200 нержавіюча сталь
Відео 2Фото 11 |
Ardesto YCM-D1200 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto YCM-D1200 нержавіюча сталь
Усі ціни 91 →Кавоварка Ardesto YCM-D1200 | 2 599 грн. |
Ardesto Ardesto YCM-D1200 | 2 599 грн. |
Крапельна кавоварка Ardesto YCM-D1200 | 2 599 грн. |
Кофеварка Ardesto YCM-D1200 | 2 599 грн. |
Кавоварка Ardesto YCM-D1200 | 2 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Кавомашина передає романтику моїх улюблених американських фільмів і робить смачну каву. Проста в управлінні та функціональна машина. Вона важить лише 3 кг і її зручно брати з собою на дачу. На лицьовій панелі дисплей з годинником, таймером та підсвічуванням синього кольору. Часто програмую її робити каву вранці на конкретний час. Після того, як кава готова, нагрівальний диск в ніші для кавника буде тримати тепло ще хвилин 30. У фільтр можна засипати і мелену каву (я кладу в паперовому фільтрі, щоб менше мити) і зерна. Фортеця і кількість готової кави безпосередньо залежить від кількості води в контейнері, вона, до речі, вбудована. Смак кави мені подобається, готується швидко та не галасливо. Єдиний нюанс – пара з кришки під час приготування кави – під полицю або в шафку не поставити. проста в управлінні та функціональна машина. Вона важить лише 3 кг. На лицьовій панелі дисплей з годинником, таймером та підсвічуванням синього кольору. Нагрівальний диск у ніші для кавника триматиме тепло готової кави ще хвилин 30. У фільтр можна засипати і мелену каву та зерна. Вбудований контейнер для води. Кавомашину неможливо поставити під полицю або в шафку через пару з кришки. Юлия: користуюся Ardesto YCM-D1200 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →