Чохол ArmorStandart Matte Slim Fit for V21 (ARM59515)
ArmorStandart Matte Slim Fit for V21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Matte Slim Vivo V21 Black (ARM59515)Чохол ArmorStandart Matte Slim Vivo V21 Black (ARM59515) AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 179 грн. | | |
|
| Чехол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) Чехол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) ArmorStandart Matte Slim Fit - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який відм... щеінно захищає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар. ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Виступає над камерою і дисплеєм Простий в очищенні Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 1 день від виробника Поскаржитись | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) arm59515сумісність з моделями - Vivo V21, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Кол... щеір - чорний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart Matte Slim Fit for Vivo V21 Black (ARM59515) MatteSlimFitforТип/Накладка|Сумісність з моделлю смартфону/vivo V21|Колір виробника/Чорний|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/1 місяць|З... щеастібка/Без застібки|Матеріал/Термопластичний поліуретан|Країна виробництва/Китай COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 179 грн. | | |
Динаміка цін на ArmorStandart Matte Slim Fit for V21
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна