Чехол ArmorStandart Matte Slim Fit for V21 (ARM59515)
ArmorStandart Matte Slim Fit for V21 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Matte Slim Vivo V21 Black (ARM59515)Чохол ArmorStandart Matte Slim Vivo V21 Black (ARM59515) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чехол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) Чехол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 186 грн. | | |
|
| Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) arm59515сумісність з моделями - Vivo V21, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Кол... ещеір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для ViVo V21 Black (ARM59515) ArmorStandart Matte Slim Fit - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який відм... ещеінно захищає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар. ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Виступає над камерою і дисплеєм Простий в очищенні Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Armorstandart Matte Slim Fit для Vivo V21 Black (ARM5ArmorStandart Matte Slim Fit — це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який чудо... ещево захищає смартфон у разі падінь та інших всіляких ушкоджень, амортизуючи удар. ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі боки смартфона, а також виступає над камерою й дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від ушкоджень Виступає над камерою й дисплеєм Простий в очищенні Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 219 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Matte Slim Fit for V21
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная