Бінокль Arsenal 7x30 NBN39-0730
Фото 7 |
Arsenal 7x30 NBN39-0730
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:30 мм
Поле зору на 1 км:130 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:342 г
Всі характеристики
Характеристики 7x30 NBN39-0730
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arsenal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arsenal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arsenal 7x30 NBN39-0730
Усі ціни 8 →Бінокль Arsenal 7x30 Porro, мілітарі NBN39-0730 | 5 858 грн. |
Біноколь Arsenal 7x30 Porro (NBN39-0730) | 5 858 грн. |
Биноколь Arsenal 7x30 Porro (NBN39-0730) | 5 858 грн. |
Бінокль Arsenal 7x30 (NBN39-0730) Porro, мілітарі | 5 858 грн. |
Бінокль Arsenal 7x30 Porro (NBN39-0730) | 5 858 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →