Бінокль Vortex Raptor 8.5x32 (R385)
Відео 2Фото 5 |
Vortex Raptor 8.5x32
Кратність збільшення:8.5 x
Діаметр об'єктива:32 мм
Поле зору на 1 км:130 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:491 г
Всі характеристики
Характеристики Raptor 8.5x32
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Raptor 8.5x32
Усі ціни 29 →Бінокль Vortex Raptor 8.5x32 (R385) | 5 663 грн. |
Біноколь Vortex Raptor 8.5x32 Wp (920002) | 5 899 грн. |
Биноколь Vortex Raptor 8.5x32 Wp (920002) | 5 899 грн. |
Бінокль Vortex Raptor 8.5x32 (R385) 920002 | 5 899 грн. |
Бінокль Vortex Raptor 8.5x32 (R385) | 5 140 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →