Похідний ніж Artisan Andromeda SW G10 (1856P-BK)
Відео 1Фото 11 |
Artisan Andromeda SW G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artisan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artisan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artisan Andromeda SW G10
Усі ціни 10 →Artisan Andromeda Black | 2 680 грн. |
Карманный нож Artisan Andromeda Black (1856P-BK) | 2 750 грн. |
Ніж Artisan Andromeda AR-RPM9 Steel G10 Black (1856P-BK) | 2 750 грн. |
Нижний Artisan Andromeda AR-RPM9 Steel G10 Black (1856P-BK) 1856P-BK | 2 527 грн. |
Ніж Artisan Andromeda AR-RPM9 Steel G10 Black (1856P-BK) 1856P-BK | 2 750 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →