Неттоп Artline Business B11 B11v18
від 9 635 до 10 199 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Celeron, N5095, 2 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v18
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v18) B11v18 | 9 681 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v18) | 9 681 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 (B11v18) | 9 726 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 (B11v18) | 9 635 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v18) B11v18 | 9 681 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо