Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v45Win
Фото 20 | від 45 371 до 49 209 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v45Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v45Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v45Win | 46 020 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v45Win) | 46 020 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v45Win) | 45 803 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v45Win) | 45 371 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v45Win) B59v45Win | 46 020 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо