Клавіатура
A4Tech Bloody B310N
Відео 1Фото 5 |
A4Tech Bloody B310N |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody B310N
Усі ціни 61 →A4Tech Bloody B310N Black | 1 099 грн. |
Клавіатура A4Tech Bloody B310N Usb Black (Bloody B310N Black) | 1 100 грн. |
Клавиатура A4Tech Bloody B310N Usb Black (Bloody B310N Black) | 1 100 грн. |
Клавіатура Bloody B310N | 1 039 грн. |
Клавіатура A4Tech Bloody B310N Black USB B310N Bloody (Black) | 1 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Підсвічування, приємний звук клавіш і підставка для зап'ясть. Занадто великий розмір -CRUTCH MAX-: користуюся A4Tech Bloody B310N менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →